Kurs na przewóz rzeczy

Kurs na przewóz rzeczy Częstochowa

Jeśli zamierzasz być zawodowym kierowcom z wysokimi kompetencjami i nienaganną kulturą jazdy – musisz zdawać sobie sprawę z tego, że na samym uzyskaniu prawa jazdy kategorii C się nie kończy. Dzięki naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu, odpowiedzialnie poprowadzimy Cię w kierunku realizacji Twoich założeń.

W 2010 roku zmieniono ustawę regulującą dotychczasowe przepisy obejmujące organizację kursów doszkalających dla zawodowych kierowców. OKSK Tyła tym samym wprowadził do swojej oferty nowe, aktualne kursy na przewóz rzeczy Częstochowa. Nasza kadra podpowie Ci, który obowiązuje Ciebie. Wszystko zależy bowiem od daty, w której po raz pierwszy uzyskałeś uprawnienia prawa jazdy kategorii C lub C1 oraz Twojego wieku.

Kurs na przewóz rzeczy – jak to wygląda

Pierwszym typem oferowanych przez nas szkoleń, jest szkolenie okresowe, które dotyczy kierowców, którzy uzyskali prawo jazdy kat. C przed 10-tym września 2009 roku. Dodatkowo obowiązek odbycia szkolenia okresowego dotyczy kierowców, którzy mają świadectwo kwalifikacji zawodowej po kursie kwalifikacyjnym, które wydał im wojewoda.

Kolejnym proponowanym przez nas kursem jest kwalifikacja wstępna. Kurs na przewóz rzeczy Częstochowa obejmuje w tym przypadku kierowców, którzy uzyskali prawo jazdy kat. C po dacie 10 września 2009 roku. Jest ono dedykowane tym, którzy chcą podjąć pracę zawodowego kierowcy kategorii C lub C+E, jednak nie ukończyli jeszcze 21. roku życia. U nas kursant prócz materiałów szkoleniowych może liczyć na badania lekarskie i psychologiczne.

Drugim rodzajem kwalifikacji wstępnej jest kwalifikacja wstępna przyspieszona, która podobnie jak wcześniej wymieniona dotyczy tych, którzy uzyskali prawo jazdy kategorii C po 10 września 2009 roku. Różnicą jest jednak wiek – kursant musi mieć ukończone 21 lat.

Trzecim kursem kwalifikacji wstępnej jest kwalifikacja wstępna uzupełniająca. Obejmuje ona kierowców, którzy nie ukończyli 21. roku życia, natomiast ukończyli kwalifikację wstępną lub wstępną przyspieszoną dla kategorii D, D1, D+E, D1+E. Jest to opcja dla tych, którzy aspirują do przewozu rzeczy dla kategorii C, C1, C+E oraz C1+E.

Ostatnim wariantem jest kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona. Od wyżej wymienionego kursu, zasadniczą różnicą jest wiek. W tym przypadku kierowca musi mieć ukończony 21. rok życia.

OKSK Tyła oferujący kurs na przewóz rzeczy Częstochowa to gwarancja dobrego przygotowania do zawodu kierowcy. Choć będziesz specjalizował się w przewozie rzeczy, wiedz, że droga będzie pełna innych uczestników ruchu. Niejednokrotnie w Twojej karierze przyjdzie Ci się zmierzyć z różnymi, mniej rozważnymi kierowcami, a także innymi kulturami. Jadąc z transportem poza granice naszego kraju napotkasz na także różne style prowadzenia pojazdów. Jedynie doświadczony instruktor jest Cię w stanie odpowiednio przygotować na czekające na Ciebie ewentualności. Nie wahaj się przyjść do nas. Gwarantujemy odpowiednie przygotowanie, elastyczne godziny kursów i dobrą atmosferę.

Zwykło się mawiać, że najniebezpieczniejszą częścią samochodu jest kierowca. Kurs na przewóz rzeczy Częstochowa nie ma być dla Ciebie obowiązkiem, który musisz odhaczyć ze swojej listy zadań do realizacji celu bycia zawodowym kierowcom. Ma być przyjemnym środkiem do spełnienia zawodowej kariery. Przypomnimy Ci, czym jest bezpieczna jazda i jak powinieneś zareagować w mniej sprzyjających sytuacjach na drodze. Z nami w sposób pewny podwyższysz swoje kwalifikacje.