O Nas

 

Kiedyś i dziś

Ośrodek Kursowego Szkolenia Kierowców Andrzej Tyła jest firmą działającą na częstochowskim rynku branżowym od ponad 20 lat. Przez cały ten czas dokładaliśmy wszelkich starań, aby uzyskać wysoką i stabilną pozycje na tle konkurencji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu staliśmy się także profesjonalistami w dziedzinie szkolenia kierowców i prowadzenia kursów na prawo jazdy Częstochowa. Potwierdzeniem Naszych umiejętności jest duża liczba klientów pozytywnie zdających egzaminy.

Każdy zgłaszający się do Nas klient jest indywidualnie traktowany, a metody współpracy dostosowane do zgłaszanych przez niego potrzeb.

Oferujemy Państwu przede wszystkim wysoki poziom szkoleń, a przy tym gwarantujemy miłą atmosferę.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w elastycznych godzinach. Prowadzone są w pełni klimatyzowanej sali wykładowej przy wykorzystaniu najnowszych technik multimedialnych.

Wśród usług, jakie mamy Państwu do zaoferowania należy oczywiście wymienić szkolenia na prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, B+E, C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D, D+E

Organizujemy także kursy doszkalające zawodowych kierowców:

Dodatkowym udogodnieniem wychodzącym naprzeciw Państwa oczekiwaniom jest także możliwość płatności ratalnej.

Bardzo serdecznie zapraszamy Wszystkich zainteresowanych do współpracy.

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ok